Firma  FOP Fedchyshyn została założona w 2017 roku na Ukrainie, na Wołyniu - na terenie rezerwatu, znanego z czystych jezior i bajecznych lasów. W naszej firmie zebraliśmy wielowiekowe doświadczenia i tradycje naszych przodków w przygotowaniu roślin leczniczych. Z pokolenia na pokolenie - zdobyliśmy wiedzę o darach naszego regionu i udało nam się ubrać tradycje zbierania darów natury w nowoczesnej koncepcji.
Firma FOP Fedchyshyn zajmuje się uprawą roślin i pozyskiwaniem ich ze stanów naturalnych, przetwarzaniem, dystrybucją i eksportem surowców leczniczych:  nasza oferta - to klasyczny zestaw roślin leczniczych, który składa się z dzikich ziół, liści, kwiatów, korzeni i owoców. 

   Dowiedzieliśmy się od naszych przodków prawidłowej metody zbioru, właściwych metod suszenia i przetwarzania, wiemy, jak zachować wszystkie lecznicze właściwości roślin i dostarczyć klientom produkt wysokiej jakości.
Ponadto opanowaliśmy nowoczesne technologie i dzięki pomocy pracowników naukowych udało nam się rozpocząć produkcję olejów i ekstraktów z roślin leczniczych z zebranych materiałów roślinnych - bez konserwantów, barwników, dodatków syntetycznych.

   Technologia przetwarzania surowców w niskiej temperaturze pozwala nam zachować i przekazać wam całą wrodzoną naturę w roślinach.
Dziś dostarczamy nasze surowce firmom z Niemiec, Francji, Czech, Bułgarii, Szwajcarii, Polski, Białorusi i Rosji. Nasza geografia się rozszerza i dziś nasze surowce są wykorzystywane w następujących branżach:

  •   firmy farmaceutyczne
  •   producenci herbat,
  •   producenci suplementów żywnościowych,
  •   producenci pasz dla zwierząt,
  •   producenci kosmetyków i ich składników, ekstraktów i olejów.

   Jesteśmy cenieni za jakość, elastyczność, konkurencyjne ceny
i strategiczne możliwości.
   Praca z nami gwarantuje rzetelną i wzajemnie korzystną współpracę.